Миовски погоди, Македонија води против Молдавија (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Пред самата пауза, Барди шутираше силно од далечина, молдавскиот голман ја одби топката, Миовски се најде на вистинското место и постигна гол за водство на Македонија од 1-0.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани