Како коментаторите ширум светот го доживеаја победничкиот гол на Барселона (ВИДЕО)

by
1 минути читање

На првото видео имате 12 различни коментатори: 

Можеби „трофејот“ за најлуд коментар треба да им припадне на Исланѓаните:

Но и Финците не се лоши:

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани