Убаво видео како ретроспектива на УЕФА Суперкупот во Скопје (ВИДЕО)

by
0 минути читање

На 8. август Македонија беше спортскиот центар на светот, очите беа свртени кон Скопје, се играше најатрактивниот УЕФА Суперкуп досега.

Во продолжение прекрасно видео како ретроспектива на големиот настан:

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани