Репрезентативец на Англија за малку ќе искршел глава, паднал од велосипед (ФОТО)

by bojan
2 минути читање
Гордон

Напаѓачот на Англија, Ентони Гордон се појави на последниот тренинг со гребанците на муцката, носот, рацете и нозете, медиумите брифираат дека тој имал мал инцидент и паднал од велосипед.

„Трите лава“ денеска продолжија со подготовките за нок-аут фазата на Европското првенство, а најголемо внимание првилече Ентони Гордон, кој против Словенија во вторникот ги одигра првите минути на континенталниот собир.

Напаѓачот се појави на тренинг со гребаници на муцката, носот, рацете и нозете.

Многумина се чудеа што му се случило на фудбалерот на Њукасл, а како што брифираат медиумите, тој вчера паднал од велосипед за време на една сесија која требала да биде од релаксирачки карактер.

Обложувај се онлајн на натпреварите од ЕП на Моцарт и добиј бонус до 400 евра, регистрирај се ТУКА.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани