Она кога Салах ќе ви дојде во вашиот локален ресторан за брза храна (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Мохамед Салах е од
поодамна омилен лик кај фановите на Ливерпул, а тој им приреди големо
изненадување на локалните жители на тој град откако посети скромно место за
традиционална англиска храна, познато е дека тој е голем љубител на риба и
помфрит, барем така пишуваат тамошните медиуми, а токму тоа е традиционалната брза храна кај тие жители.

Оние кои ја регистрираа
појавата на ѕвездата на Ливерпул не пропуштија можност да се фотографираат со
него, а тој уживаше во пријатната атмосфера околу него…

class="twitter-video" data-lang="en">

pic.twitter.com/97ek105Yjf


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани