Кое колено? – Ибрахимовиќ потврди дека повредата е минато (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Ибрахимовиќ објави видео како со нога мава вреќа и напиша: „Кое колено?“.

Шведскиот напаѓач се опоравува многу побрзо од сите очекувања и најавите се дена во текот на следната недела ќе потпише нов договор со Манчестер јунајтед.

Which knee? @azsportswear #azbyzlatan

A post shared by IAmZlatan (@iamzlatanibrahimovic) on

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани