Баерн Минхен за кратко време ја наполни мрежата на Арсенал (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Косчиелни поради повреда го напушти теренот, а без него Арсенал како да нема одбрани. Два пати Алкантара и еднаш Левандовски погодија за водство од 4-1.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани