Заниоло го постигна првиот гол во дресот на Галатасарај (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Поранешниот напаѓач на Рома, во игра влезе во 80. минута и постигна гол во судиското продолжение поставувајќи го конечниот резултат.

За Заниоло ова беа првите минути во дресот на Галатасарај.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани