Винисиус покажа каков мајстор е, малку му требаше да даде гол! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

По шокантниот старт на мечот и примените два гола, Реал Мадрид се врати во игра со погодок на Винисиус.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани