Трајковски е во форма, запиша и асистенција Ал Фејха (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Во победата од 2-0 над Абха, Трајковски беше асистент при првиот погодок кој го постигна Паулињо. На претходните мечеви Македонецот запиша два гола, а беше и дел од тимот на минатото коло во Саудиска Арабија.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани