Трајковски асистираше со пета во 95. минута и го спаси својот тим од пораз! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Ал Фејха беше пред пораз во дуелот со Ал Адалх во првенството на Саудиска Арабија, но Македонецот мајсторски со пета го проигра Нвакаме кој даде гол за 1-1.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани