Торино победи, Јуриќ може да здивне (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Торино на последните три меча имаше освоено само еден бод, а Болоња пристигна во одлична форма.

Сепак Торино со гол на Карамо во 22. минута дојде до водство од 1-0 кое беше и конечен резултат на мечот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани