Талент на Работнички ќе го носи дресот на турска Адана

by
1 минути читање

18-годишниот Кадри е уште еден талент на Работнички кој кариерата ќе ја продолжи во Турција.

Емре Кадри настапува ќе настапува за Адана Демирспор каде што веќе е македонскиот фудбалер Јован Манев кој претходно настапуваше за Брегалница.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани