#СкратенКорнер: Ќе видиме ли нов шампион во Бундеслигата? (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Има ли моќ некој од клубовите во трка за титулата да го совлада Баерн и да го ја освои лигата? Може ли Вердер да стигне до местата кои водат во Европа?

Екипата на  #СкратенКорнер дискутира токму на овие теми.

#СкратенКорнер е насекаде околу вас:

ФБ: www.facebook.com/SkratenKorner 

Твитер: twitter.com/SkratenKorner   

Инстаграм: www.instagram.com/skratenkorner 

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани