#СкратенКорнер: Ќе почне ли Ришарлисон некогаш да дава голови? (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Екипата на #СкратенКорнер се обиде да најде одговор на ова прашање. Во новото видео, Филип и Кирил зборуваат за напаѓачот на Тотенхем и за неговата (барем засега) неуспешна сезона во белиот дел од Лондон.

Што мислите вие, ќе ја пронајде ли Ришарлисон вистинската форма?

Пишете ни во коментар.

#СкратенКорнер е насекаде околу вас:

ФБ: www.facebook.com/SkratenKorner  

Твитер: twitter.com/SkratenKorner    

Инстаграм: www.instagram.com/skratenkorner 

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани