Реал Мадрид во наредните 26 дена има пеколен распоред! (ФОТО)

by
1 минути читање

Веќе утре кралскиот клуб му гостува на Ливерпул на Енфилд, а потоа следуваат два дерби меча во Шпанија, првиот со Атлетико Мадрид, вториот со Барселона.

На 5. март имаат тешко гостување кај Бетис кој е незгоден домаќин за сите фаворити. Единствениот меч кој може да се оцени како лесен е дуелот со Еспањол.

На 15. март е реваншот против Ливерпул, а четири дена подоцна нов двобој со Барселона.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани