Реакцијата на Алегри доволно говори какво „голазо“ даде Ди Марија (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Јувентус на
полувремето против Нант замина со предност од 0-2, двоен стрелец беше Анхел Ди
Марија. Аргентинецот приреди фудбалска магија по само пет минути игра и
спектакуларно погоди во аголот од работ на шеснаесетникот.

Ниту тренерот
Макс Алегри не можеше да остана рамнодуше и имаше интересна реакција на
клупата.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани