Реакциите на Карагер при секој гол на вчерашниот натпревар (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Како поранешен фудбалер на Ливерпул, а сегашен фудбалски критичар, Карагер е мета на оние кои сакаат да си играат мајтап со вчерашниот пораз на англискиот тим.

Карагер е познат по тоа што е искрен, и секогаш го кажува тоа што го мисли, не ја крие својата страст кон Ливерпул, па има многу луѓе кои чекаат кикс за да му се смеат. Така беше и овојпат.

Погледнете ги овие негови реакции на сите голови од вчерашниот меч.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани