Рамос ги изненади сите: Меси е најдобриот фудбалер на сите времиња!

by
1 минути читање

Рамос и Меси долги години војуваа во спротивни табори, Шпанецот играше со Роналдо, но очигледно аргентинскиот фудбалер му оставил поголем впечаток.

„Со години страдав играјќи против Меси, сега уживам со него. Тој е најдобриот играч кој фудбалот некогаш го произвел“, вели Рамос.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани