Познати се полуфиналните двојки во Купот на Македонија

by
1 минути читање

Струга Трим Лум и Шкендија имаа среќа при дрепката бидејќи се падна тие да бидат домаќини на полуфиналните средби кои се играат на 5. март.

Се игра само еден натпревар, ако биде нерешено ќе се изведуваат пенали.

Полуфинале Куп на Македонија:

Шкендија – Македонија ЃП

Струга ТЛ – Силекс

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани