Поуп на 25 метри од својот гол одбрани како да е во шеснаесетникот и добри црвен! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Поуп направи лоша проценка на една топка и на околу 25 метри од својот гол се фрли како да е во шеснаесетникот. Судијата веднаш му покажа црвен картон.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани