Педри донесе нова победа за Барселона (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Педри голот го постигна во 18. минута по асистенција на Левандовски. Барса до крајот го сочува водството од 1-0.

Барселона сега има дури 11 бодови повеќе од Реал Мадрид, кралскиот клуб има натпревар помалку.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани