Откако се „испука“ на Енфилд, Реал Мадрид се мачи гол да даде, статистиката е очајна (ФОТО)

by
1 минути читање

На Енфилд, тимот на Анчелоти даде пет гола од само пет шута. По тој натпревар, Реал Мадрид има дадено само еден гол од 46 шута во вкупно три натпревари.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани