Официјално: Нотингем форест го потврди ангажманот на Кејлор Навас

by
1 минути читање

Нотингем форест ангажира сериозно засилување за остатокот од сезоната.

„Нотингем форест со задоволство може да го соопшти потпишувањето со Кејлор Навас од ПСЖ. Голманот потпиша на позајмица до крајот на сезоната“, стои во соопштението на клубот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани