Официјални состави: Уругвај и Русија се борат за првото место во групата А

by
0 минути читање

Русија има подобра гол разлика, па доволно и е и реми за да заврши како победник во групата, Уругвај мора да победи за да биде пред домаќинот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани