Официјални состави: Јеро изостави голема ѕвезда против Русија

by
0 минути читање

Русија и Шпанија
на Лужники ќе се борат за четвртфинале. Русија игра со дефанзивна формација
додека пак „Фуријата“ ќе напаѓа со Асенсио во старниот тим на местото на Андрес
Иниеста.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани