Навивач на Челси сакаше да се тепа со цела гостинска трибина! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Челси загуби на свој терен од Саутемптон кој е последен, а еден навивач посебно збесна.

Тој влезе во вербален дуел со навивачите на Саутемптон кои беа на Стемфорд Бриџ, па меѓудругото ги повикуваше да се тепаат тие сите против него сам.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани