Можеше да го спаси својот тим од пораз, но не даде гол од оваа позиција! (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Течеше судиското продолжение кога топката дојде до Налепа кој пред себе имаше празен гол, но наместо лесно да погоди, тој ја промаши целата топка. На крајот, домашниот тим Корона Кјелце победи со 1-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани