Миовски уште во втората минута му даде гол на Селтик (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Абердин и Селтик на неутрален терен, на стадионот Хамбден Парк играат полуфинале од шкотскиот куп. Мечот почна одлично за црвените благодарение на нашиот Миовски кој даде гол уште во втората минута.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани