Меси се врати во Барселона, бил на вечера со двајца поранешни соиграчи (ФОТО)

by
1 минути читање

Меси во Барселона на вечера бил со Жорди Алба и Серхио Бускетс. Фотографија од дружбата објави сопругата на Меси, Антонела.

Посетата на Меси на Барселона кај некои фанови на клубот влеваат надеж дека тој би можел да се врати на Камп Ноу.

Договорот на Меси со ПСЖ истекува ова лето и се уште е нејасно дали ќе го продолжи.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани