Меси е најдобар фудбалер за 2022!

by
1 минути читање

Меси ја предводеше Аргентина до титулата Светски шампиони во Катар и поради тој голем успех ја доби наградата за најдобар фудбалер во изминатата година.

Ова е втора награда „Д’Бест“ за Лео Меси. Аргентинецот за ова признание ги победи Килијан Мбапе и Карим Бензема.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани