Македонските фудбалери ги почнаа подготовките за дуелите со Грузија и Бугарија (ФОТО)

by
1 минути читање

Селекторот Благоја Милевски денеска ги построи повиканите фудбалери пред кои се два нови предизвици, дуелот во Тбилиси против Грузија на 23. септември и мечот со Бугарија во Скопје на 26. септември.

Фото: ФФМ

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани