Мајсторија на Кутињо, Бразил води против Швајцарија (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Во 20. минута една одбиена топка дојде до Кутињо, а тој маестрално ја пласираше во голот на Швајцарија за водство на Бразил од 1-0.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани