Магична интервенција на Димитриевски, 11. пат оваа сезона ја сочува мрежата (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Една од одбраните на Димитриевски беше посебно добра, по удар на Ларсен, топката прво удри во стативата, а потоа Македонецот успеа со нозете да ја одбрани.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани