Луис Алберто со прекрасен гол му донесе победа на Лацио (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Сампдорија храброт се бореше, но не издржа до крајот, Лацио освои многу важни бодови во борбата за местата кои водат во Лигата на шампионите.

Во 80. минута Луис Алберто постигна прекрасен гол кој значеше победа на Лацио од 1-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани