Луда прослава на Тудор, ќе го задавеше помошникот! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Марсеј губеше со 1-0 по првото полувреме, но во вториот дел даде три гола и поведе со 3-1, домаќините во финишот од мечот се вратија во игра намалувајќи на 3-2, но со тој резултат заврши натпреварот.

По последниот судиски свиреж, радоста на тренерот Игор Тудор беше голема. Тоа најдобро го почувствува еден од неговите помошници.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани