Луд потег на Јуриќ, тренерот на Торино во 60. минута го внесе Радоњиќ, а го извади 14 минути подоцна!

by
7 минути читање

Радоњиќ беше на клупата, а во игра влезе во 60. минута од натпреварот, но доби големо понижување од тренерот Иван Јуриќ кој реши да го извади фудбалерот кој го стави пред 14 минути!

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани