Левандовски 12 години по ред постигнува 25+ голови на клупско ниво!

by
1 минути читање

Полскиот напаѓач 12 сезони по ред постигнува 25+ голови на клупско ниво. Каков напаѓач.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани