Кошмарно полувреме за Мбапе, промаши два пенали, па се повреди (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Пеналот беше досуден рано во мечот, во десетата минута. Мбапе првиот го промаши, но тој беше повторен, Французинот и по вторпат не даде гол, овојпат топката од стативата се одби до него, пред себе имаше празен гол, но утна.

Десетина минути подоцна го напушти теренот поради повреда.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани