Клоп за трошењето на Челси: Ништо нема да кажам без мојот адвокат

by
1 минути читање

Ливерпул и Челси имаат очајни сезони, но сините изминатиот месец се освежија со повеќе големи засилувања за кои раководството плати многу.

„Нема да кажам ништо без мој адвокат“, изјави Јирген Клоп.

„Не го разбирам овој дел од бизнисот, тоа се големи бројки. Тие се навистина добри фудбалери, па честитки. Не разбирам како е можно, но не сум јас тој кој треба да објасни“.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани