Каква легенда: Иран бркаше негатива, а тој во последната минута со салто сакаше да изведе аут! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Иран со сите сили се обидуваше да изедначи, имаше уште помалку од една минута време, а на Иранецот му дојде до атракција. Каква легенда!

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани