Јан Рајт полуде по победничкиот гол, почна да скока, да се фрла на кревет и на подот! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Арсенал кој по долго време се бори за титулата во Премиерлигата, одигра луд меч против Борнмут. Топчиите губеа со 0-2, направија луд пресврт, победија со 3-2, со гол на Нелсон постигнат во 97. минута.

Брзо по мечот се појавија видеа од Јан Рајт како му се израдува на голот на Нелсон. Постираше Гери Линекер, но објави и самиот Рајт. Победата очигледно многу му значеше.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани