Ибрахимовиќ со меч и штит руши сè пред себе! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Ибрахимовиќ го глуми ликот „Антивирус“. Филмот излезе овој месец, а се појави и видео од една сцена која ја снима фудбалерот.

Може да се види дека на Ибрахимовиќ му оди лесно во улогата, но сигурно влијание има и тоа што тој се занимава и со боречки вештини. Особено таеквондо која му е омилена дисциплина.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани