Гол на Паје од преку 25 метри (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Паје почна да ги тресе противничките голови и во Франција откако замина од Вест Хем. Слободниот удар е негова специјалност, биеше од голема далечина и со помош на живиот ѕид топката влезе зад грбот на голманот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани