Елмас голот ѝ го посвети на Турција! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Откако го даде голот, Елмас со рацете го направи турскиот симбол, месечината и ѕвездата.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани