Елегантен лоб на Нејмар и македонското знаме во позадина (ВИДЕО)

by
0 минути читање

По убава асистенција на Меси, Нејмар елегантно го лобуваше голманот на Селта, Алварез и донесе водство на Барселона од 2-0.

Во моментот на постигнување на погодокот, на Камп Ноу позади голот на Селта се развиори и македонското знаме од наши фанови кои и даваат поддршка на Барселона.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани