Деби гол на Ѓоко Зајков за Славија Софија (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Славија Софија го загуби мечот со 2-1, а Ѓоко Зајков беше стрелецот на единствениот погодок за нив.

Зајков зимава потпиша за Ворскла, но поради војната во Украина се префрли во бугарскиот клуб Славија Софија.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани