Бруно Фернандеш од еден метар го „пробуши“ Де Јонг, некои сметаат дека е намерно (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Бруно Фернандеш ја „рогна“ топката во Френки де Јонг додека тој лежеше во теренот. Многумина сметаат дека тоа е и намерно.

Некои се шегуваат дека тоа е поради фактот што Де Јонг одби преселба во Манчестер јунајтед и реши по секоја цена да остане во Барселона.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани