Бомба на Начо, маестрален погодок за водство на Шпанија! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Шпанија направи комплетен пресврт во второто полувреме и води со 3-2 против Португалија. Третиот погодок за фуријата беше маестрален. Начо упати вистинска бомба од далечина која заврши во мрежата на Португалците.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани