Барселона освои три бода и од тешкото гостување кај Бетис (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Резултатот го отвори Рафиња во 65. минута, а 15. минути подоцна Левандовски постигна гол за предност и од 2-0.

На пет минути до крајот на мечот Кунде си постигна автогол за конечен резултат од 1-2.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани